Distribütörlüklerimiz

  • ASTAR Physiotechnology, 1995 yılından günümüze sağlık ürünlerinin tasarım ve üretimi alanında çalışmaktadır. ASTAR’ın ürün yelpazesinde elektroterapi, lazer terapi, ultrason terapi, magnetoterapi, ışık terapi, vakum terapi ve şok dalgası terapi cihazları bulunur. Polonya merkezli firmanın ürünleri Avrupa, Asya, Afrika ve Güney Amerika çapında yaygın olarak kullanılmaktadır. ASTAR Pysiotechnology tarafından üretilen terapi cihazları, Türkiye çapında BAMA Healthcare distribütörlüğüyle hizmetinize sunulmaktadır.
  • GLOBUS, elektrik stimülasyon cihazları, sporcu sağlığı ve performans değerlendirme ürünleri alanında çalışan İtalya merkezli bir firmadır. 1983 yılından bugüne bilimsel araştırmalarını sürdüren firma, İtalya ve ABD merkezli araştırma birimlerinde alanında en ileri teknolojileri geliştirmektedir. GLOBUS tarafından üretilen elektrik stimulasyon cihazları sağlık, rehabilitasyon, spor ve estetik alanlarında kullanılmaktadır. Alanında lider GLOBUS teknolojilerine, Türkiye çapında BAMA Healthcare distribütörlüğüyle ulaşabilirsiniz.
  • MSD Europe fizyoterapi, rehabilitasyon, spor ve fitness ürünleri dağıtımında uzmanlaşmıştır. Birçok ünlü markayı kapsayan MSD Europe ürünleri Türkiye’de BAMA Healthcare güvencesiyle hizmetinize sunulmaktadır.
  • AC International 40 yıldan fazla deneyimle fizyoterapi ve rehabilitasyon ürünlerini sizlere sunmaktadır. Dünya çapında tanınmış markalarda ürünlerin dağıtımını yapan AC International, bilimsel araştırma, yüksek teknoloji ve modern tasarımın kombinasyonuyla en son teknoloji ürünleri hizmetinize sunar. Tüm Dünyada tercih edilen AC International ürünlerine, Türkiye çapında BAMA Healthcare distribütörlüğüyle ulaşabilirsiniz.
  • 1973’ten bu yana elektronik fizyoterapi cihazlarının tasarımı ve üretimi üzerine çalışan Cosmogamma, İtalya merkezli bir firmadır. Bugün dünyanın birçok yerinde binlerce profesyonel sağlık çalışanı, hastaneler ve prestijli özel fizyoterapi merkezlerinde Cosmogamma ürünleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır. Cosmogamma ürünlerine siz de ulaşmak istiyorsanız Türkiye distribütörlüğü BAMA Healthcare ile iletişime geçebilirsiniz.
  • 54 ülkede binlerce hastane tarafından tercih edilen Technomex‘in ürünleri arasında hidroterapi cihazları, ergoterapi ve rehabilitasyon masaları, kineziterapi ekipmanları bulunur. Technomex ürünleri hastaya mümkün olan en hızlı iyileşmeyi sunarken, terapistin de işini en kolay şekilde yapmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Technomex’in 30 yıldan fazla tecrübeyle tasarladığı ve ürettiği ürünlere siz de Türkiye’de BAMA Healthcare distribütörlüğüyle ulaşabilirsiniz.
  • BAMA Healthcare tarafından Türkiye distribütörlüğü yapılan ürünler arasında Mambo Max tarafından üretilen egzersiz, rehabilitasyon ve masaj ekipmanları da bulunur. Mambo Max ürünleri denge egzersizleri, el egzersizleri ve masaj gibi alanlarda çeşitlilik göstermektedir.
YUKARI