Projeler

Bama Teknoloji bünyesinde pek çok robotik rehabilitasyon projesinin ar-ge si sürekli olarak devam etmektedir ve bu projelerden ikisi ürünleşip iç ve dış piyasada başarıya ulaşmıştır. Bu ürünlerimizin de sonraki modellerinin ar-ge çalışmaları devam etmektedir.

Ayrıca kullanımda olan mevcut ürünlerimizi de sürekli güncel tutmaktayız. Sonuca ulaşan, testlerden geçerek sertifikalandırılan bütün geliştirmeleri, kullanılan ürünlerimizin üzerinde uygulamaktayız. Satın aldığınız ürünlerin, yerinde yada uzaktan bağlantıyla her bakımında  iyileştirmeleri ve güncellemeleri uygulanmaktadır.

Şu anda piyasada olan ürünlerimiz; robotik yürüyüş rehabilitasyonu cihazı RoboGait v1.1 ve karşı ağırlıklı ve görsel motivasyon sistemli VisioGait'tir.

RoboGait ürününün pelvik hareket kontrolü sağlayan versiyonu , RoboGait v1.2  geliştirmesi ve testleri tamamlanmıştır, üretime geçilmişitir.

Yürüyüş rehabilitasyonu ve hasta ambulasyonu amaçlı dış iskelet FreeGait ürününün tasarımı tamamlanış olup CE süreci bitmek üzeredir ve en kısa zamanda seri üretime girmesi beklenmektedir.

Ayrıca ODTÜ bünyesinden gelen isteklere göre çeşitli bölümlerden öğrencilerle mezuniyet projesi vb.  çalışmaları da yürütmekteyiz.

FREEGAIT Çalışmaları

YUKARI