BAMA Teknoloji Ltd. Şti. 2010 yılında Robotik Rehabilitasyon Sistemleri üzerine teknolojik araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmek amacıyla ile Ankara’da kurulmuştur. Robotik Rehabilitasyon alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici firmadır. 2013 yılından bu yana uluslararası kalite standartları ve yönetmeliklerine uygun olarak ürünlerini yurtiçi ve küresel pazara sunmaktadır.

ODTÜ Teknokent’te yer alan Ar-Ge merkezinde uzman mühendis kadrosu ile mekanik, elektronik ve yazılım geliştirme faaliyetlerini, Ostim’de bulunan üretim atölyesinde ise üretim ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

Vizyon

Hareket sorunlarından arındırılmış bir dünya yaratmak

Misyon

İyi tasarlanmış, yüksek teknolojili ve uygun fiyatlı robotik çözümler sunmak

Kalite Politikaları

İnovasyon - Kurulduğumuz günden itibaren geleceğin bugünden güzel olması için ihtiyaç duyulan yeniliklere ulaşma çabası içerisindeyiz. Ürünlerimizi, şirketimizi ve müşteri ilişkilerimizi yenilikçi bir bakış açısı ile ileri taşıyoruz. Bu nedenle inovasyonu sadece ürün tasarımının bir parçası olarak değil tüm süreçlerimizdeki problem çözümünün ana unsuru olarak görüyoruz.

Kalite - Sahip olduğumuz bilgi birikiminin sürekli gelişen bir sistem entegrasyonu ile firmamızın tüm süreçlerinde pratiğe aktarımı ve bunun sonucunda performans ve güvenlik açısından tatmin edici cihazların müşteriye ulaşmasını sağlamak kalite politikamızdır.

Birliktelik - Bir araya gelmek bir başlangıçtır. Bizi güçlü kılan farklılıklarımız ve aynı hedef için uyum içinde bağımsız çalışan, bilgi, beceri ve deneyimlerini birbiriyle paylaşan ekibimiz ile başarımızı geleceğe taşıyoruz.

Müşteriye Bağlılık - Fikir aşamasından satış sonrasına kadar yüksek müşteri memnuniyeti sürekli hedefimizdir. Pazarın değişen ve artan beklentilerini karşılayacak şekilde üretimimizi ve hizmetimizi geliştirmek, talep ve şikayetleri hassasiyetle karşılamak ve sistemimizi sürekli iyileştirmek müşterilerimize en iyi deneyimi sunmamızın adımlarını oluşturur.

Sertifikalar

Şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarını ve yasal gereklilikleri karşılayabilen tıbbi cihazlar ve hizmetler sağlama kabiliyetini gösteren ISO 13485:2016 sertifikasına sahiptir. Cihazlarımız yürürlükte AB tıbbi cihaz mevzuatına uygun olarak CE işareti taşımaktadır.

 

YUKARI