Projeler

Bama Teknoloji bünyesinde pek çok robotik rehabilitasyon projesinin ar-ge si sürekli olarak devam etmektedir ve bu projelerden üçü ürünleşip iç ve dış piyasada başarıya ulaşmıştır.
Kullanımda olan mevcut ürünlerimizi sürekli güncel tutmaktayız. Sonuca ulaşan, testlerden geçerek sertifikalandırılan bütün geliştirmeleri, kullanılan ürünlerimizin üzerinde uygulamaktayız. Satın aldığınız ürünlerin, yerinde yada uzaktan bağlantıyla her bakımında  iyileştirmeleri ve güncellemeleri uygulanmaktadır.
Piyasada olan ürünlerimiz; robotik yürüyüş rehabilitasyonu cihazı RoboGait, karşı ağırlıklı ve görsel motivasyon sistemli VisioGait ve dış iskelet sistemi FreeGait'tir.
RoboGait ürününün temel v1.1 versiyonu ve  pelvik hareket kontrolü sağlayan RoboGait v1.2  versiyonları bulunmaktadır.
En son yürüyüş rehabilitasyonu ve hasta ambulasyonu amaçlı dış iskelet FreeGait ürünü geliştirilmiş olup, belgelendirme süreci tamamlanmıştır ve ürün pazara çıkmıştır.
Bu ürünleri kapsayan devamlı klinik çalışmalar yürütülmektedir ve takip edilmektedir.
Mevcut olan ürün grubu sürekli geliştirilmeye devam ederken, BAMA ekibinin odağında, yenilikçi öğeler taşıyacak olan yeni nesil RoboGait ve FreeGait versiyonlarının ar-ge çalışmaları bulunmaktadır.
Bunların yanında BAMA Teknoloji, aktif diz eklem protezi, kamusal dezenfeksiyon cihazları, akıllı dronelar ve ciddi oyun tasarımı gibi bazı projeleri de sürdürmüştür. BAMA teknoloji, isteğe bağlı olarak üniversitelerin çeşitli departmanlarından gelen mezuniyet projesi vb. projeleri de desteklemektedir.
YUKARI